Jakie zabawki dla dzieci kupić?

Posted on Posted inArtykuły

Zabawka musi posiadać instrukcję montażu (jeśli została złożona przez konsumenta), a także instrukcje dotyczące bezpiecznej obsługi zabawek.

Należy zwracać szczególną uwagę na zabawki, AlaKoala.pl które wydają głośne dźwięki, ponieważ mogą one uszkodzić słuch dziecka.

Aby nie przestraszyć króliczka

Andrei Klimov, psycholog:

Zabawka jest częścią życia dziecka, które powinno rozwijać myślenie, wyobraźnię, zdolności umysłowe i sferę obrazu-emocji. Oznacza to, że zabawka jest głównym momentem w psychologicznej formacji osobowości, jej rozwoju. Niespokojny sen, nieuzasadniony niepokój AlaKoala.pl, podekscytowany stan nerwowy dziecka, a nawet mdłości są trudne do uwierzenia, ale lalka z okrutnym uśmiechem, “zmutowanym” zająca lub zabawką Batman może być zaangażowany w te problemy zdrowotne. Pomyślcie o tym: czy będzie to dobre dla dziecka od potwornych potworów, podobnie jak postacie z horrorów, zabawkowe kopie broni palnej i zimnej broni lub inne “horrory”?

W pokoju dziecięcym średnio 500 * zabawek. Nawigacja w takich liczbach jest niemożliwa. Złammy się o najbardziej potrzebnych i niezwykłych rzeczach, które rozwijają dziecko AlaKoala.pl i sprawiają, że jego życie jest pełne i znaczące. Sądzę, że zgodzisz się, że najpierw dziecko powinno uczyć się liter, a potem słów i lektur, albo pierwszych liczb, a potem prostej arytmetyki. Od prostych do złożonych. W zabawce interesy i zadania dorosłego i dziecka nakładają się na siebie. Powinien przyczyniać się do edukacji i rozwoju dziecka, przynosić korzyści i jednocześnie być atrakcyjny. Wybierając zabawkę, zadaj sobie trzy pytania: Co będzie rozwijało się w dziecku? Czy dziecko może bawić się bez mojej pomocy? Czy przeprowadza “wagowe” marketingowe “oszukiwanie”?

Więcej: AlaKoala.pl