Samochody i pojazdy dla dzieci

Posted on Posted inArtykuły

W pokoju dziecięcym średnio 500 * zabawek. Nawigacja w takich liczbach jest niemożliwa. Złammy się o najbardziej potrzebnych i niezwykłych rzeczach, które rozwijają dziecko i sprawiają, że jego życie jest pełne i znaczące. Sądzę, że zgodzisz się, że najpierw dziecko powinno uczyć się liter, a potem słów i lektur, albo pierwszych liczb, a potem prostej arytmetyki.

Od prostych do złożonych. W zabawce interesy i zadania dorosłego i dziecka nakładają się na siebie. Powinien przyczyniać się do edukacji i rozwoju dziecka, przynosić korzyści i jednocześnie być atrakcyjny samochody i pojazdy dla dzieci. Wybierając zabawkę, zadaj sobie trzy pytania: Co będzie rozwijało się w dziecku? Czy dziecko może grać bez mojej pomocy? Czy niesie “wagowe” marketingowe “kody”? Zrzut ekranu 2016-04-14 o 03.22.25 Ważne kryteria, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze: Należy pamiętać o wieku, zainteresowaniach i poziomie rozwoju dziecka.

Zwróć uwagę na jakość, projekt i konstrukcję. Upewnij się, że wszystkie instrukcje w instrukcji są dla ciebie jasne i, jeśli to konieczne, dla Twojego dziecka. Pamiętaj, aby przeczytać etykiety. Przestrzegaj zaleceń dotyczących wieku, takich jak “Nie zalecane dla dzieci poniżej trzeciego roku życia”. Te, które zawierają małe części, nie są przeznaczone dla dzieci poniżej trzeciego roku życia (zdejmowane oczy i noski, tweetery itp.) Dla dzieci poniżej ośmiu lat muszą być wolne od ostrych krawędzi szkła i metalu.

Z biegiem czasu mogą pękać, tworząc krawędzie tnące. Zwróć uwagę na następujące etykiety na etykietach samochody i pojazdy dla dzieci: “ognioodporne / ognioodporne” na materiałach, “zmywalne / używanie higienicznych materiałów” na lalkach. Zabawka nie jest tłem, a nie dekoracją pokoju dziecięcego. Dzieci powinny manipulować i bawić się, układać fabułę i bajki. Duża liczba wartości zabójstw.