Tablice i akcesoria szkolne dla dzieci

Posted on Posted inArtykuły

Terapeuta zajęciowy i matka dwójki dzieci, z których najmłodsi praktycznie przekroczyli kamień milowy w ciągu jednego roku, przygotowali listę najbardziej przydatnych zabawek, po dokładnym przestudiowaniu całego nowoczesnego asortymentu. Christie dzieli się także wskazówkami dotyczącymi wyboru zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku do jednego roku.

Przeczytaj także: Nie będziesz się nudzić z nami: 10 zabawnych gier edukacyjnych dla dzieci w wieku do jednego roku.

Jak wybrać zabawki edukacyjne dla dzieci do roku

Wybierając zabawki edukacyjne dla dzieci do roku, Christina zaleca następujące kryteria:

15 zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku do roku, których twoje dziecko zdecydowanie będzie potrzebować – zdjęcie №1 Zabawka musi spełniać co najmniej dwie funkcje. Zabawki dla dzieci są dość drogie, więc musimy uzasadnić inwestycję tak bardzo, jak to możliwe, prawda?

15 zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku do roku tablice i akcesoria szkolne dla dzieci, których twoje dziecko zdecydowanie będzie potrzebować – zdjęcie №2. Eksploatacja zabawek musi trwać co najmniej trzy miesiące. Gusta i zainteresowania dzieci zmieniają się szybko, więc potrzebujemy zabawki, która może pozostać istotna przez długi czas.

15 zabawek edukacyjnych dla dzieci do roku, których twoje dziecko zdecydowanie będzie potrzebować – zdjęcie nr 3 Lista zabawek dla dzieci do roku musi zawierać wszystkie sposoby rozwoju dziecka w pierwszym roku jego życia. W ramach bonusu na liście znajdą się również zabawki, które pozostaną aktualne po pierwszych urodzinach. Niezłe oszczędności, prawda?

Należy zauważyć, że często dzieci wolą coś znalezionego w domu, niż specjalnie stworzoną zabawkę ze sklepu. Plastikowa butelka wypełniona ryżem lub zestawem plastikowych naczyń z pewnością przyciągnie dziecko bardziej niż grzechotka przetestowana przez ekspertów w fabryce zabawek dla dzieci. Niestety, nie zawsze domowe “elementy” mogą zastąpić zabawkę ze sklepu, tak więc w rzeczywistości jest to lista, która będzie dostępna aż do pierwszych urodzin dziecka (jeśli nie dłużej).

I pamiętaj, bez względu na to, jak fajne są nowoczesne zabawki tablice i akcesoria szkolne dla dzieci, jesteś najlepszym nauczycielem dla swojego dziecka. Twoja komunikacja jest znacznie droższa niż wszystkie zabawki na świecie. Czas spędzony na idealnej zabawce nadal nie zastępuje minut spędzonych z tatą lub mamą. Komunikuj się i baw się razem z nowymi zabawkami, poprawiając twoje połączenie.