Zaleca się zakup projektanta tylko w przypadku

Posted on Posted inArtykuły

Właściwe zestawienie cech wieku

Zaleca się zakup projektanta tylko w przypadku, gdy dziecko ma 3+ lat. W przeciwnym razie rodzice są bardzo narażeni na jego zdrowie. Pierwsza wersja projektanta dla najmniejszych zawiera duże wielokolorowe kostki. Ich zadanie polega nie tyle na tym, aby stać się narzędziem budowlanym w rękach genialnego architekta, ale na nauczaniu podstawowych czynności dziecka. Chodzi o ruchome obiekty i sortowanie w oparciu o kształt i kolor. Rodzice mogą równocześnie próbować uczyć podstawowe liczby dzieci. W trakcie gry obok dziecka jest dorosły. Jego zadaniem jest lekkie kierowanie działaniami dziecka w taki sposób, aby zwiększyć jego zainteresowanie.

igrovoe obuchenie1

Dla dzieci, których wiek osiągnął 5+ lat, zrobi się zestaw Lego z dużą ilością szczegółów. Podobnie jak w poprzednim przypadku, fokus zostaje przeniesiony na bezpieczne kostki. Psychologowie zalecają kupowanie zestawów z różnymi obszarami tematycznymi. Na przykład chłopcy będą cieszyć się krążownik Star Wars, a dziewczyny będą cieszyć się bajkowy zamek. Przedstawiciele starszej grupy wiekowej zainteresowani będą konstruktorami mechanicznymi. Ich cechą jest to, że po złożeniu zabawka porusza się niezależnie w przestrzeni. Jedyne zastrzeżenie – dziecko musi być pilne i uważne, aby prawidłowo złożyć zestaw gier.
Obowiązkowe rozliczanie zasad bezpieczeństwa

Rodzice sprawdzają dostępność certyfikatu bezpieczeństwa higienicznego. W oficjalnym sklepie z takim zawsze dostępne. Drugie zastrzeżenie – sprawdzenie fizycznych właściwości zabawki. Dzieci zawsze aktywnie eksplorują otaczający nas świat nie tylko oczami i rękami, ale także zębami. Elementy projektu nie powinny zawierać ostrych krawędzi i toksycznych farb. Niezawodność elementów złącznych jest sprawdzana osobno. Gotowy budynek musi się opierać, w przeciwnym razie dziecko po prostu nie będzie zainteresowane graniem.